Czy to możliwe, żeby
od długoletnich zaparć uwolnić się w 5 do 7 dni
– NATURALNIE?

Tak – tydzień oraz szklanka tego daru Natury, to wszystko,
czego potrzebujesz, aby mieć codzienne, bezbolesne
wypróżnienia i czyste, zdrowe jelita.


 

* * *
list o
d ANDRZEJA PROKOPIUKA
ul. Jeździecka 20/6, 05-077 Warszawa
telefon: +48 22 297 00 09

zacznij odliczać – teraz. To ostatni tydzień Twoich zaparć!

Bez uciekania się do środków na przeczyszczenie, lewatyw i obrzydłych herbatek. Plus, całkowicie bezpiecznie…

…bo dzięki remedium Matki Natury, które pokazałem u góry mojego listu.

Fizjologicznie jest niemożliwe, aby doskwierały zaparcia, jeśli pijesz szklankę tego napoju przed śniadaniem.

Powtórzę: według fizjologii ludzkiego organizmu, zaparcia nie mają prawa istnieć i postępować, jeśli 15 minut przed śniadaniem dostarczysz jelitom tych ziarenek.

Jest tak, ponieważ atakują przyczynę zaparć. W parę minut docierają do zalegających mas kałowych i zmuszają je, aby opuściły pasaż jelitowy.

Alleluja:

Praca jelit – wyregulowana,
zaparcia – wymiecione…

…i nagle pojawiają się tak długo wyczekiwane zmiany:

 • Chodzisz na regularne posiedzenia o poranku. Ziarenka stymulują perystaltykę jelit*, co skutkuje samoczynną ich pracą i regularnym rytmem wypróżnień. Siadasz codziennie bądź co drugi dzień. Zwykle rano, po przebudzeniu, gdy aktywność jelit jest najwyższa wedle biologicznego zegara …
 • Wypróżniasz się lekko. Ziarenka absorbując wodę zmiękczają kał*, co znaczy, że jego podróż przez jelita nie wymaga żadnego wysiłku …
 • Siadasz na—całkowicie poważnie!—góra 30 sekund. Może nie zaraz po siedmiu dniach, ale po dwóch, trzech tygodniach pełne wypróżnienie zajmuje mniej niż pół minuty. Nikt więcej nie pomyśli, co tak długo robisz w łazience, dopowiadając sobie zbereźne rzeczy o Tobie!

Robi się nie tylko lżej w brzuchu, ale i na sercu. Kto nie siadał tydzień (albo i DWA!), ten dobrze wie, o czym mowa.

BĘDĄ SKUTKI UBOCZNE
wspaniałe skutki uboczne…

Bo widzisz, ziarenka te usuwają nie tylko zaparcia. Przechodząc przez pasaż jelitowy, po drodze zabierają jeszcze substancje toksyczne, zaschłe fekalia, a z nimi groźne patogeny.

Czyszcząc tak 6 metrów jelit, ziarenka BUDZĄ przewód pokarmowy do aktywnej pracy dzień po dniu – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Efekt: czyste, regularnie pracujące jelita.

A ponieważ żaden żywy organizm nie może funkcjonować w wytwarzanych przez siebie odchodach, to poza uwolnieniem od zaparć, doświadczasz ekstrakorzyści:

 • Zmęczenie ustępuje miejsca rezerwuarom świeżej energii – organizm nie traci jej więcej na walkę z jelitowymi toksynami.
 • Depresja pryska, wchodzi młodzieńcza radość – strach, że środki na przeczyszczenie wywiercą dziurę w jelitach albo uszkodzą wątrobę, przechodzi do historii.
 • Oczy nabierają blasku, skóra naturalnego kolorytu, włosy połysku, paznokcie trwałości – to tylko niektóre zmiany, jakie zachodzą w ciele kobiety i mężczyzny, gdy jelita przestają zaśmiecać organizm fekaliami.
 • Bezsenność staje się wspomnieniem, a głęboki sen codziennością – im czystszy organizm, tym więcej energii.
 • Znów możesz liczyć na swoją pamięć! Wolna od toksyn krew lepiej transportuje życiodajny tlen do mózgu. Nigdy więcej momentów seniora! – gdy wchodzisz do pokoju… i zapominasz, po co do niego wszedłeś. Albo idziesz do kogoś i zapominasz, co chciałeś powiedzieć…

Pomogły już w przeszło 155.000
beznadziejnych przypadków

Stąd moja pewność, że pomogą i Tobie.

Zatem – czym są te ziarenka wymiatające zaparcia?

Uczeni nazywają je Plantago psyllium oraz Plantago ovata. Ja i przeszło 155.000 moich klientów – mówimy na nie ziarna babki płesznik i łuski babki jajowatej.

Sekretem ich siły jest prosty fakt: są źródłem najbardziej aktywnego i czystego błonnika na planecie – dziecka Matki Natury z botanicznego ogrodu Eden.

W przeciwieństwie do odmian z apteki, błonnik z tych ziaren służył medykom Górnego Egiptu już dziesięć wieków przed naszą erą, zapewniając im Superzdrowie, określane też Zdrowiem Idealnym.

Więcej: wchodzi w skład głównego pożywienia najzdrowszych ludzi świata, na przykład mieszkańców plemienia Hunza.

Prócz tego, że żyją nadzwyczaj długo, to żyją w szczęściu i spokoju – bo wolni od popularnych dolegliwości jelitowych.

Dzisiaj, dzięki mojej firmie, dzięki Mapie Zdrowia, Ty też masz możliwość doświadczyć zbawiennego wpływu tego błonnika na własne ciało, a przede wszystkim na jelita i zaparcia:

Ponieważ Natura stworzyła, a Mapa Zdrowia uczyniła dostępnym dla każdego, opracowując wyjątkowy suplement diety:

BŁONNIK Primvitalny: naturalne remedium na zaparcia

Oto jedyny suplement diety w Polsce złożony z wyżej przedstawionych ziarenek – dwóch najbogatszych źródeł błonnika pokarmowego, jakie można dziś spotkać w Naturze.

Błonnika, który jest:

 • W stu procentach naturalny: nie wywołuje skutków ubocznych, bo jest wolny od jakichkolwiek dodatków chemicznych, wypełniaczy, sztucznych aromatów. Po prostu świeże, czyste ziarno od Matki Natury. To znaczy, że rano budzisz się odświeżony, jasno myślący, pełen energii – utrzymując ten rześki stan cały dzień.
 • Akceptowany przez GIS (Główny Inspektor Sanitarny): poddany specjalistycznym badaniom na czystość i skład – wyniki na piątkę…
 • Zbadany naukowo: jego dwa składniki zwróciły uwagę czołowych placówek naukowych świata, takich jak Uniwersytet Maryland w Stanach, Uniwersytet Berkeley w Północnej Kalifornii, Szkoła Medyczna na Harwardzie i mnóstwo innych.

Błonnik Primvitalny składa się w 80% z nasion Babki Płesznik (Plantago psyllium) i w 20% z łupin nasiennych Babki Jajowatej (Plantago ovata) oraz waży 0,36 kg.

DZIAŁA TAK SKUTECZNIE, PONIEWAŻ
istnieje różnica między Błonnikiem Primvitalnym
a resztą suplementów błonnikowych:

„4 razy w WC następnego dnia ...”

Artur Zygmunt, Wrocław
_____
* Przedstawione efekty działania są indywidualne i mogą się różnić u poszczególnych osób.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić
cenę i zamówić.

Dlaczego preparaty błonnikowe z apteki łykasz, łykasz… i guzik, nic to nie daje?

A Błonnikowi Primvitalnego dajesz szansę –  i już następnego dnia w podskokach lecisz na tron? I to tylko na chwilę! W pół minuty gruntownie się wypróżniając…

Co czyni tak wielką różnicę? Błonnik to błonnik, czyż nie?

Absolutnie nie. Jeśli nie próbowałeś Błonnika Primvitalnego, to tak naprawdę jeszcze nigdy nie próbowałeś prawdziwego błonnika pokarmowego:

Apteczny błonnik wychodzi spod medycznych maszyn i powstaje mechanicznie. Dla jelit jest sztuczną substancją – z tej przyczyny organizm toleruje go dość kiepsko. Stąd zmiany równe zeru.

Błonnik Primvitalny od Mapy Zdrowia wychodzi z gleby – prosto z Natury, gdzie jako część żywej rośliny dojrzewa w stymulujących promieniach słońca. Dla jelit jest naturalną miotełką, mającą w sobie nie tylko włókna pokarmowe, ale i sole mineralne, które zwiększają zdolność przyswajania.

Apteczny błonnik nie wytwarza śluzu. Oznacza to, że jeśli w jelitach masz nadżerki, czyli uszkodzone ściany – charakterystyczne przy zaparciach – to do krwi obok witamin i minerałów przedostają się alergeny pokarmowe i metale ciężkie. Te wędrują krwioobiegiem po całym ciele zatruwając mózg, nerki, serce, wątrobę, genitalia i pozostałe części ciała. Efekt: wyczerpanie psychiczno-fizyczne.

Błonnik Primvitalny wytwarza śluz, który widać po minucie od zalania wodą. Robi się lekki, bezsmakowy kleik. Pomaga uszczelnić ścianki jelit, dzięki czemu do krwioobiegu przedostają się tylko witaminy, minerały, pierwiastki śladowe i sole mineralne – żywiciele komórek. W wyniku takiego oczyszczania czujesz się coraz lepiej: masz więcej werwy, wigoru i energii.

KONTYNUUJ PONIŻEJ OPINII »

„Już po pierwszym dniu rano mogłam się normalnie wypróżnić (…)”

„Gdy rzuciłam palenie, zaczęłam mieć zaparcia. Od paru miesięcy próbowałam rozmaitych błonników w kapsułkach z apteki, a nawet tych drogich sprzedawanych przez sieci konsultantów. Efekty były mizerne. W większości nie było żadnej różnicy między braniem i nie braniem błonnika.

„Dlatego miałam wątpliwości podczas zamawiania Błonnika Primvitalnego, ale lubię próbować nowości.

„Już po pierwszym dniu spożywania, rano przed śniadaniem, mogłam się normalnie wypróżnić i bez szczególnego wysiłku – jak to bywało wcześniej. Czułam się przez cały dzień tak rześko: lekko i pełna energii.

„Fantastyczne w tym błonniku jest to, że jest bezsmakowy, łagodny w przełykaniu. Do tej pory Błonnik Primvitalny jest jedynym błonnikiem, który dał mi takie rezultaty jakich chciałam.”

Irena Szargan, 62 lata, Wrocław
_____
* Przedstawione efekty działania są indywidualne
i mogą się różnić u poszczególnych osób.

KLIKNIJ TUTAJ, aby sprawdzić cenę i zamówić.
 

Apteczny błonnik ma w sobie chemiczne dodatki, które zapewniają formę sprasowanej tabletki. Efekt: zamiast w pełni zdrowego suplementu, połykasz zarazem śmieciowe substancje, które narażają na skutki uboczne i obciążające i tak już zmęczoną wątrobę.

„Lekki szok ...”

Wojciech Michalczyk, 68 lat
_____
* Przedstawione efekty działania są indywidualne i mogą się różnić u poszczególnych osób.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić
cenę i zamówić.

Błonnik Primvitalny to wyłącznie dzieło Natury, doskonałe samo w sobie. Jest wolny od jakichkolwiek dodatków, ponieważ ich nie potrzebuje – ziarna i łuski roślin utrzymują świeżość i czystość przez długie, długie lata.

Apteczny błonnik powstaje poprzez oczyszczanie i rozdrabnianie, i mikronizację, i licho wie, co jeszcze. Oznacza to, że jest wyjałowiony ze składników odżywczych za sprawą ciężkiej produkcji przemysłowej. To z kolei oznacza wilczy apetyt, bo organizm potrzebuje dodatkowej porcji soli, węglowodanów i składników białkowych – bez nich ogołocony błonnik jest bezsilny.

Błonnik Primvitalny od Mapy Zdrowia jest obfity w minerały, witaminy, węglowodany złożone, białko i nienasycone kwasy tłuszczowe – składniki budulcowe przeszło 100 bilionów komórek Twojego ciała. To pomocnicy włókien pokarmowych (czyli błonnika), które wymiatają złogi kału.

Oto dlaczego w niedalekiej przyszłości opakowanie Błonnika Primvitalnego będzie można znaleźć w każdym domu, w którym doskwierają komuś zaparcia… i dlaczego już przeszło 155.000 ludzi takich jak Ty regularnie pije odmierzoną miarkę przed śniadaniem.

KLIKNIJ TUTAJ, aby sprawdzić cenę i zamówić.

„80% badanych oddało stolec
po 36 godzinach bez wysiłku (…)”

Naukowcy o babce jajowatej – roślinie, która stanowi 20% produktu Błonnik Primvitalny:

 • Current Medical Research and Opinion – czasopismo, które publikuje kliniczne wyniki badań naukowych i medycznych – opisało wieloośrodkowe doświadczenie, porównujące skuteczność babki jajowatej z innymi środkami na zaparcia.

       Doświadczenie miało stwierdzić skuteczność działania babki jajowatej u pacjentów z zaparciami. W sumie 65 lekarzy wzięło pod swoje skrzydła 394 pacjentów, z czego 224 (56,9%) leczono babką jajowatą, a 170 (43%) innymi cud-środkami.

       Badanie trwało cztery tygodnie. W tym czasie pacjenci spisywali częstotliwość oddawania stolca. Po miesiącu padł werdykt: lekarze ocenili, że babka jajowata ma przewagę nad innymi preparatami pod względem 1) poprawy funkcji jelit oraz 2) ogólnej skuteczności w walce z zaparciami.

       60% pacjentów oświadczyło, że swój pierwszy stolec oddało już w ciągu 24 godzin, a po 36 godzinach aż 80%!
 • Ciekawe obserwacje poczyniła też dr hab. farmacji Emilia Andrzejewska-Golec, profesor Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z Zakłądu Biologii i Botaniki Farmaceutycznej. Otóż mówi, że nasiona babki jajowatej mają większą zdolność pęcznienia – kluczowa funkcja przy usuwaniu zalegających mas kałowych – w porównaniu do preparatów błonnikowych na bazie nasion lnu (którym jest słynne siemię lniane).

       Jak sama podkreśla, nasiona babki jajowatej powodują zmiękczenie i zwiększenie objętości masy jelitowej, co ułatwia ułatwia wypróżnianie się. Dodatkowo poprawiają perystaltykę jelit, czyli przyspieszają wypróżnianie.

Naukowcy o babce płesznik – roślinie, która stanowi 80% produktu Błonnik Primvitalny:

 • Poważany na całym świecie UC Berkeley – najstarszy i najważniejszy spośród dziesięciu kampusów Uniwersytetu Kalifornijskiego – donosi, że przy zaparciach błonnik w postaci babki płesznik jest bezpieczniejszy od innych środków, które pobudzają pracę jelit.
 • Dobrych wieści nie ma końca: Centrum Medyczne Berkeley w Północnej Karolinie podaje, że babka płesznik jest wybawieniem dla osób po operacji odbytu… pomaga odzyskać siły po przebytym ataku serca… jest zalecana osobom, które muszą żyć przykute do łóżka, tymczasowo lub na stałe.
 • Eksperci z tego samego centrum podpowiadają, że błonnik w babce płesznik powinny pić również kobiety w ciąży, bo powoduje ona, że wypróżnianie staje się lekkie. Dzięki temu maleństwo nie jest narażone na mechaniczne skurcze mięśni.
 • W maju 1998 na zlecenie The Procter & Gamble Company przeprowadzono badanie – losowe, wieloośrodkowe, na podwójnie ślepej próbie – z udziałem 170 pacjentów cierpiących na przewlekłe zaparcia. Szczegóły ukazały się w piśmie Alimentary Pharmacology & Therapeutics. Badanie miało na celu porównanie skuteczności popularnego środka przeczyszczającego i babki płesznik. Wynik: 0:1 dla babki płesznik.

NAWET SŁYNNE OTRĘBY PSZENNE
nie dorównują Błonnikowi Primvitalnemu…

Niemieckie czasopismo medyczne Medical Clinic opisało badanie z 1994 roku przeprowadzone w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii. W badaniu udział wzięło 30 pacjentów z zaparciami.

Cel: stwierdzić różnicę w działaniu błonnika z otrębów pszennych w porównaniu do błonnika z ziaren babki płesznik. Rezultat badania: pacjenci, którym podano ziarna babki płesznik, wypróżniali się częściej od tych, którym podawano otręby pszenne. Wnioski końcowe: babka płesznik powinna być zalecana osobom z zespołem jelita drażliwego oraz zaparciami.

PLUS…

 • W 1995 roku Wydział Gastroenterologii i Hepatologii na Uniwersytecie Medycznym w Nebrasce przeprowadził badanie, z którego jasno wynika – babka płesznik zwiększa częstotliwość oddawania stolca i jego konsystencję u osób z zaparciami.
 • W 1991 roku Centrum Medyczne Soroka udowodniło na podwójnie ślepej próbie, że babka płesznik reguluje pracę jelit, zmiękcza stolec i likwiduje uzależnienie od środków przeczyszczających.
 • W 2001 roku Uniwersytet w Minnesocie zbadał wpływ błonnika z babki płesznik – u badanych zmniejszył się odsetek nietrzymania stolca oraz poprawiła się jego konsystencja na tyle, że wypróżnianie, wcześniej wywołujące ból, odtąd stało się lekkie i bezbolesne.

Gdyby to była przemowa, teraz byłaby przerwa na oklaski dla Błonnika Primvitalnego.

KLIKNIJ TUTAJ, aby sprawdzić cenę i zamówić.

Nie tylko za to, co mówi o nim nauka. Przede wszystkim za to, co mówią o nim moi klienci! Za to, jak szybko uwalnia od zaparć i odmienia ich życie:

KONTYNUUJ PONIŻEJ OPINII »

„Efekty, proszę mi wierzyć, pojawiły się po tygodniu stosowania (…)”

„Skończyłam właśnie 52 lata. Przez 16 lat miałam zaparcia. Używałam różnych preparatów, w tym także różne błonniki z apteki  –  nic nie pomagały, a od herbatek bolał mnie brzuch.

„W ubiegłym roku byłam na wycieczce w Chinach, gdzie podczas pobytu w ich aptece, poddałam się badaniu przez ich lekarza. Potwierdził, że mam problem z przewodem pokarmowym (podkreślając dyskretnie zaparcia) i zalecił kurację.

„Zdecydowałam się na nią. Zapłaciłam za zapas na 3-miesięczną kurację 110 euro. Jest wiadomym, że chińska medycyna jest uznawana za pozytywne rezultaty. Ja ich nie doznałam.

„Szukając innych suplementów na moje zaparcia natrafiłam na BŁONNIK Primvitalny.  –  Nie, znów błonnik...  –  pomyślałam, bo przecież wielokrotnie kupowałam błonniki w aptekach (różne, o różnych smakach).

„Ale po przeczytaniu opinii kilku osób o Błonniku Primvitalnym, zdecydowałam, że się jednak skuszę.

„Efekty, proszę mi wierzyć, pojawiły się po tygodniu stosowania. Tym razem również kupiłam trzymiesięczny zapas. Ale tym razem zamiast rozczarowania, doznałam wolności od zaparć. Do dziś piję szklankę co rano.

„Dziękuję za ten wspaniały dar natury firmie Mapa Zdrowia.”

Krystyna, 52 lata
_____
* Przedstawione efekty działania są indywidualne
i mogą się różnić u poszczególnych osób.

 

„Szybki i łatwy w
przygotowaniu (…)”

Błonnik Primvitalny jest dla mnie sposobem na to, aby czuć się zdrowo i lekko.

Mam po nim wspaniałe samopoczucie: wpływa super na pracę moich jelit, a co za tym idzie – komfort życia. Do tego jest szybki i łatwy w przygotowaniu.

Dałam go mojej mamie, przyjaciółce i każdego kto odważy się zwierzyć ze swoich problemów zachęcam, aby doświadczył na własnej skórze, jak dobrze działa Błonnik Primvitalny. Muszę też dodać że od kiedy go piję, rezultaty są o wiele lepsze niż po błonnikach z apteki.

Ewelina Klarenbach, przedsiębiorca
_____
* Przedstawione efekty działania są indywidualne
i mogą się różnić u poszczególnych osób.

 

KLIKNIJ TUTAJ, aby sprawdzić cenę i zamówić.

Razem z Błonnikiem Primvitalnym
dostajesz trzy ekstra bonusy
o wartości 103,95 zł GRATIS!

Znajdą się na Twojej skrzynce e-mail już w 5 min po złożeniu zamówienia (w przypadku, gdy płacisz z góry).

Ich całkowita wartość rynkowa to 103,95 zł, ale dzisiaj są Twoje absolutnie gratis – spójrz…

BONUS #1:
dostajesz elektroniczną książkę
ZAKULISOWA WIEDZA O ZDROWIU
normalnie 49,50 zł dziś bezpłatnie!

O czym przeciętny Kowalski nie wie, a wiedzieć powinien …

 • Znane środki przeciwbólowe, które pogarszają ból.
  Strona 51
 • XIX-wieczna pozycja siedzenia na WC, która redukuje zaparcia i ułatwia wypróżnienie! Potwierdzają badania w Izraelu, Japonii i Iranie. Strona 54
 • Najkrótsza droga do szczęścia i wewnętrznego spokoju. Sprawdzona przez legendarnych muzyków jak The Beatles czy John Lennon, przez gwiazdy filmowe Hollywood jak Clint Eastwood, przez muzyków, przez reżyserów, przez autorów bestsellerów. Strona 35
 • Ćwiczenia od speców z Harwardu, podnoszące iloraz inteligencji. Strona 28
 • Cukier, który poprawia zdrowie! Strona 31
 • Nigdy więcej nie dawaj tych tabletek swoim dzieciom! Mogą powodować zagrażające życiu uszkodzenie nerek – ostrzegają naukowcy z Akademii Medycznej Uniwersytetu stanu Indiana. Strona 27
 • Jak w 35 sekund odblokować nawet najbardziej zawalony nos techniką pewnego rosyjskiego doktora. Plus… jak wyregulować oddech, aby już więcej się nie blokował. Strona 42
 • Dwa znane leki brane jednocześnie – według Tejala Gandhi, profesora Medycznej Szkoły Harwardu – mogą wywołać krwawienie żołądkowo-jelitowe. Strona 21
 • Nie jesteś chory, jesteś spragniony. Wykorzystaj uzdrawiającą siłę prawdopodobnie najzdrowszej wody na planecie Ziemia. Strona 5
 • Fakty, jakich nie powiedzą ci w szpitalu – a powiedzieć powinni! Strona 24
 • PLUS więcej!

Jeśliby zdrowie było religią, niektóre zawarte w środku prawdy byłyby święte, a inne wyryte w kamieniu. Pozwalają żyć lepiej… zdrowiej… dłużej… dlatego jestem przekonany, że Ty i Twoja rodzina pokochacie tę kolekcję sekretów o zdrowiu.

BONUS #2:
dostajesz napisany przez dietetyka
raport TO KONIEC ZAPARĆ
normalnie 19,95 zł dziś bezpłatnie!

Uderz w zaparcia z podwójną siłą! Jest kilka prostych, szybkich i mało znanych sztuczek, które skazują cię na wieczną wolność od zaparć, podobnie jak zachwyconego Zbigniewa z Wrocławia, który je wypróbował.

Błonnik Primvitalny i ten pionierski raport speca od zdrowia jelit dały mu tak niesłychaną poprawę, że musiał do mnie napisać:

„Witam. Chcę bardzo podziękować za tę krótką książkę o zaparciach. Nie uwierzycie, ale dosłownie uratowała mi życie.

Jestem panem w średnim wieku, mam 43 lata. Prowadzę raczej siedzący tryb życia. Pracuję w biurze, a po pracy byłem tak styrany, że nawet po małe zakupy wysyłałem syna lub córkę…

Przed lekturą tego poradnika uważałem, że odżywiam się poprawnie. Lubię mięso, ale czasem jak jakąś zupkę żona ugotuje, to zjem ze smakiem. Niestety jak się okazało nie miałem świadomości, że moje ulubione kotlety schabowe z ziemniakami zatykały moje jelita.

Niełatwo mi o tym pisać, ale miałem dość poważne problemy z wypróżnianiem. Toaletę odwiedzałem rzadko, a każda wizyta to była katorga – bolesne wyciskanie stolca zaczynało mi mocno doskwierać...

W końcu trafiłem na ten poradnik. Uratował mi życie – które teraz jest wolne od strachu przed kolejną wizytą w toalecie. Zastosowałem tylko kilka wskazówek, ale byłem w tym bardzo konsekwentny. Żonie podsunąłem rozdział o pokarmach zawierających błonnik i poprosiłem, aby przez kilka dni (dla eksperymentu) gotowała nam właśnie te potrawy.

Ogólnie efekty mnie pozytywnie zszokowały. Już trzeciego dnia wizyta w toalecie była zupełnie inna. Coś zaczęło się dziać w moim ciele. Minęło kolejne kilka dni, a ja już zapomniałem czym są zaparcia.

Bardzo dziękuję za pomoc. Rzeczywiście wystarczy przestrzegać tych kilku zasad i można czuć się dobrze. Normalnie bym nie uwierzył, ale przecież to moje własne ciało, w którym zaszły tak wspaniałe zmiany ...” Zbigniew C., Wrocław

_____
* Przedstawione efekty działania są indywidualne
i mogą się różnić u poszczególnych osób.

 

BONUS #3:
dostajesz zapis na
BIULETYN MAPY ZDROWIA
wartość 34.50 zł dziś bezpłatnie!

Zapytaj dowolnego lekarza, a powie: „Jest znacznie łatwiej i taniej utrzymać zdrowie, niż je zlekceważyć, nabawić się dolegliwości i potem szukać lekarstwa.”

Pierwszy krok w stronę utrzymania dobrego zdrowia: uzbroić się w rzetelną wiedzę!

Taka wiedza dla Ciebie oraz Twojej rodziny – wiarygodna, sprawdzona, potwierdzona – to misja mojego internetowego biuletynu. Piszemy głównie o zdrowiu przewodu pokarmowego…

Ile jeść na raz, aby po godzinie nie mieć wrażenia, że zjadło się 5 minut temu? Najlepsza godzina na śniadanie? Na obiad? Na kolację? Jak oczyścić wątrobę w zaciszu własnego domu? Trzy najbardziej powszechne zagrożenia dla jelit? Najczęściej polecany przez lekarzy środek mordujący florę bakteryjną? Szybki i darmowy test na szczelność jelit?

To (i wiele więcej!) prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Wszystko pisane gawędziarskim językiem. Bełkot medyczny to nie moja parafia.

Jaka jest cena za BŁONNIK Primvitalny na zaparcia:

Owacje na stojąco dla Błonnika!

Zapłaciłbyś 157 zł za życie całkowicie wolne od zaparć?

Błonnik Primvitalny daje takie życie. Przeszło 155.000 moich klientów, którzy mu zaufali, nie może się mylić! Normalnie kosztuje 157,00 zł.

Ale dzisiaj,  – chciałbym, żebyś wypróbował go za 127 zł, tym samym oszczędzając 30,00 złotych.

Czyli za 127 zł dostajesz opakowanie na cały miesiąc.

Zostawiam pod Twoją ocenę, czy uwolnienie od zaparć w tydzień, naturalnie i bezpiecznie, warte jest 4,20 zł dziennie – mniej niż paczka kawy!

W mojej opinii: gdyby jakakolwiek firma farmaceutyczna miała opatentowany produkt działający równie dobrze, co Błonnik Primvitalny, zażądałaby za niego majątek.

Lecz za tak niewiele, jak 4,20 zł dziennie, może to być najtańsze wybawienie od zaparć, jakie przyszło Ci w życiu spróbować.

Głównie dlatego, że nasiona babki płesznik i łuski babki jajowatej, to jedne z najcenniejszych źródeł błonnika na naszej planecie.

I ponieważ zapotrzebowanie na rynku stale na nie rośnie, wraz z nim rosną ceny u zaufanych plantatorów.

Dlatego obniżkę ze 157 do 127 złotych za miesięczne opakowanie mogę zagwarantować przez najbliższe trzy dni, nie dłużej.

Aby uniknąć rozczarowania – zamów dzisiaj i zachowaj całe trzydzieści złotych w kieszeni.

W sumie, dodaj te 30,00 zł do wartości TO KONIEC ZAPARĆ (19,95 zł) oraz ZAKULISOWEJ WIEDZY O ZDROWIU (49,50 zł) oraz BIULETYNU MAPY ZDROWIA (34,50 zł) – razem oszczędzasz 133,95 zł!

Uwaga: osoba, która wyśle Ci paczkę Błonnika Primvitalnego, nie będzie wiedziała, na jaki problem go zamawiasz. Wie tylko, co zamawiasz i na jaki adres.

 

WCIĄŻ NIE MOŻESZ SIĘ ZDECYDOWAĆ?
Zdecyduj za trzy miesiące, a dziś zamów na próbę!

Wyobraź sobie, że możesz iść do apteki… kupić, co potrzebujesz… i odzyskać wydane pieniądze, jeśli nie będziesz zadowolony ze zmian po kupionym produkcie? Czy nie byłoby to wyjątkowo uczciwe?

Cóż, właśnie taka jest moja gwarancja!

Gdy listonosz przyniesie paczkę od Mapy Zdrowia – otwórz ją, wyjmij opakowanie Błonnika Primvitalnego i przygotuj szklankę z letnią wodą. Może być przegotowana lub mineralna, byle niegazowana.

Potem otwórz opakowanie błonnika, wyjmij dołączoną miarkę, odmierz 3/4 i wsyp do szklanki. Odczekaj minutę, aż ziarenka lekko spęcznieją, po czym wypij napój.

Niech to będzie Twój poranny rytuał przed śniadaniem. Już po tygodniu przyniesie błogą ulgę i radość z faktu, że wreszcie udało Ci się pokonać zaparcia.

W sumie, pij Błonnik Primvitalny bez ryzyka przez 90 dni – CAŁE TRZY MIESIĄCE.

Jeśli w czasie tych trzech miesięcy stwierdzisz, że jednak nie tego oczekiwałeś, to zrób jedną z tych dwóch rzeczy:

1) napisz wiadomość e-mail na adres mojej firmy (biuro@mapazdrowia.pl),

ALBO . . .

2) zadzwoń do mojej asystentki Anety i powiedz, że chcesz skorzystać z prawa do zwrotu pieniędzy. Aneta nie zapyta Cię o powód, nie będzie mamić i przekonywać do zmiany zdania. Poprosi jedynie o nazwisko i sposób, w jaki chcesz otrzymać pieniądze z powrotem.

Decyzję podejmij nawet po wypiciu ostatniej szklanki z błonnikiem – nie ma problemu. Dzięki temu nie tracisz nic. Nic prócz zaparć.

Jakim cudem mogę sobie pozwolić na tak wyjątkową gwarancję?

„Ludzie listy piszą
zwykłe, polecone…”

Słowem – przekonanie.

Już przeszło 155.000 kobiet i mężczyzn z całego kraju regularnie zamawia Błonnik Primvitalny i pisze do mnie w listach o swoich sukcesach w walce z zaparciami oraz innymi dolegliwościami jelitowymi.

Z resztą sam spójrz . . .

KONTYNUUJ PONIŻEJ OPINII »

„Dla tych, którzy chcą być szczęśliwsi i nie mieć problemów z zaparciami(…)”

„Proszę państwa - poprzez internet:

„Od 5 lat miałam bardzo, bardzo bolesne trudności z zaparciami.

„Dowiedziałam się od znajomych a w szczególności od Pani Krystyny Anczykowskiej z Działdowa, że jest taki preparat o nazwie Błonnik Primvitalny  –  żywe nasiona babki płesznik.

„Mąż zadzwonił pod wskazany numer do Mapy Zdrowia, żeby mi zamówić opakowanie w rozmowie z Panią asystentką Anetą .

„Piję go od pół roku i stwierdzam z wielkim zadowoleniem jak jest bardzo skuteczny i tak mnie uszczęśliwił, że wszystkie kłopoty z tym wstydliwym problemem zniknęły.

„Wyregulował mi się również poziom cukru we krwi.

„Piszę to dla tych, którzy chcą być szczęśliwsi i nie mieć problemów z zaparciami. Zamawiajcie Błonnik Primvitalny, a na pewno w 100 procentach wam pomoże.”

Alina Gołębiewska, Działdowo,
list 12 stycznia 2013
_____
* Przedstawione efekty działania są indywidualne
i mogą się różnić u poszczególnych osób.

 

Teraz już rozumiesz, dlaczego pozwalam sobie na gwarancję, o której inni boją się nawet myśleć. Błonnik Primvitalny po prostu na dobre uwalnia od zaparć!

Kliknij poniższy przycisk, aby zamówić:

 

Od życia bez zaparć dzieli Cię
już tylko jedno ignorancja…

Jestem przekonany, że pewnego dnia Błonnik Primvitalny będzie w każdym domu, w którym doskwierają komuś zaparcia bądź inne kłopoty jelitowe.

Wierzę w to, dlatego przedstawiłem kluczowe fakty i informacje, byś mógł świadomie podjąć decyzję:

 • Podałem udokumentowane rezultaty: badania z najbardziej uznanych ośrodków medycznych świata oraz garść referencji spośród 155.000 moich klientów, którzy o poranku piją szklankę tego cudu natury i tak zażegnali zaparcia prawdopodobnie na resztę życia …
 • Podałem powody, dlaczego jest bezkonkurencyjny: naukowe dowody, że składniki Błonnika Primvitalnego – babka płesznik i babka jajowata – to dwa najlepsze źródła błonnika pokarmowego na naszej planecie …

Plus pokazałem, że:

Oraz że jeśli zamówisz dzisiaj,

 • dostajesz TO KONIEC ZAPARĆ: raport dietetyka o tym, jak w trzech etapach doprowadzić do życia bez zaparć  –  normalnie 19,95 zł – dziś BEZPŁATNIE
 • dostajesz ZAKULISOWA WIEDZA O ZDROWIU: kolekcję wyjątkowej wiedzy o Twoim mózgu, Twoim ciele, Twoim życiu seksualnym, zdrowiu emocjonalnym, o sekretach szczęścia i radości z naukowego, udowodnionego punktu widzenia  –  normalnie 49,50 zł – dziś BEZPŁATNIE
 • dostajesz BIULETYN MAPY ZDROWIA: wiarygodne, sprawdzone, aktualne wskazówki o zdrowiu dla ciebie i Twojej rodziny, regularnie na skrzynkę e-mail  –  normalnie 34,50 zł – dziś BEZPŁATNIE

Teraz, od promiennego zdrowia i życia bez zaparć, dzieli Cię już tylko jedno – ignorancja.

Możesz zignorować mój list. Zgodzić się na spustoszenia, jakie sieją zapchane jelita. Oddać swój los medycznym maszynom i syntetycznym lekom, które wchodzą do akcji, gdy jest już za późno, aby uniknąć bólu, strachu, przerażenia – okropnej ceny ignorancji.

Możesz też dalej kupować tani błonnik w tabletkach, po którym widać znikomą poprawę (o ile jakąkolwiek!).

ALBO: Możesz zaufać impulsowi i dać szansę Błonnikowi Primvitalnemu. Zamów go dzisiaj, zacznij pić jutro, ewentualnie pojutrze.

Zwróć uwagę, że już po wypiciu pierwszej szklanki – ledwie po 24 lub 36 godzinach – pojawiają się odczuwalne zmiany… że coraz częściej siadasz na tronie… że zajmuje to coraz mniej wysiłku.

Wreszcie po miesiącu siadasz nie co 8 dni, ale codziennie lub co drugi dzień. Nie na 30 minut, ale – absolutnie poważnie! – na pół minuty.

Jeśli się okaże, że jest inaczej – pełen zwrot pieniędzy. Bez pytań, bezzwłocznie.

Decyzja należy do Ciebie.

Jeśli pamiętasz moje pierwsze słowa i faktycznie zaczynasz odliczanie, to naprawdę może być ostatni tydzień Twoich zaparć. Pod warunkiem tylko, że zamówisz dzisiaj.

Zamawianie jest bardzo proste:

Po prostu kliknij tutaj i wypełnij formularz, który się pojawi. Pamiętaj, że dzięki mojej gwarancji nie ponosisz absolutnie żadnego ryzyka – jak mówiłem, biorę je na siebie.


Życzę zdrowia

Andrzej Prokopiuk,
właściciel Mapy Zdrowia

PS. Prędko – uzupełniamy zapasy Błonnika Primvitalnego raz na dwa miesiące, nie częściej.

Ostatnio zwiększyliśmy środki na reklamę i wygląda na to, że opakowania po obniżonej cenie skończą nam się szybciej niż zakładaliśmy.

Uczciwie kto pierwszy, ten lepszy. Aby uniknąć rozczarowania, kliknij tutaj i wypełnij formularz zamówieniowy.

Będzie to najlepsza rzecz, jaką od lat zrobiłeś dla zdrowia swoich jelit i układu pokarmowego. Zachęcam: kliknij poniższy przycisk i wypełnij formularz:

 

* Niniejsze oświadczenie nie zostało opracowane przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności.
Przedstawione na tej stronie rezultaty spożywania Błonnika Primvitalnego, opisane przez osoby trzecie (czyli przez klientów Mapy Zdrowia), mogą się różnić. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.